Objednat

Hodinový manžel Jablonec nad Nisou

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jablonec nad Nisou využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jablonci nad Nisou vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Jablonci nad Nisou a jeho širokém okolí nabízí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL své služby všem jeho obyvatelům a společnostem, které v tomto okrese mají své sídlo. Den co den, 365 dní v roce pro Vás zajišťujeme od montáže nábytku, přes vymalování domu, bytu a kanceláří až po výstavbu nebo demolici nemovitosti. Všechny naše služby poskytují pouze proškolení pracovníci, kteří se vždy snaží, aby jste byli spokojeni s výsledkem a to ať se jedná o jednorázovou službu, tak i u těch pravidelných.

Jaké služby nabízíme

Na celém Jablonecku pro Vás zajišťujeme precizní vymalování bytu, domu, kanceláři i prodejních a výrobních prostor. Zajišťujeme také pro naše klienty pravidelnou údržbu jejich investičních nemovitostí, které pronajímají a nechtějí se zaobírat maličkostmi jako je výměna vypínačů, drobné opravy, ale i sekání trávy na přilehlé zahradě, údržbu zeleně či dřevěného plotu. Mimo jiné zajistíme i kompletní rekonstrukci Vašeho domu, bytu i rekreačního objektu.

Vycházíme vám vstříc

Dnes a denně běžně zajišťujeme pro všechny naše klienty i veškeré zednické, sádrokartonářské, elektrické, instalatérské a ostatní práce a to nejen v okrese Jablonec nad Nisou, ale po celé Evropské unii. Naše služby si můžete objednat z pohodlí domova vyplněním objednávkového formuláře umístěného na našich webových stránkách, nebo můžete zavolat na naši bezplatnou centrální linku franchisové sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88, kde Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu obslouží jedna z našich vstřícných pracovnic.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jablonci nad Nisou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu