Objednat

Hodinový manžel Jablonec nad Nisou

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jablonec nad Nisou využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jablonci nad Nisou vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Jablonci nad Nisou a jeho širokém okolí nabízí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL své služby všem jeho obyvatelům a společnostem, které v tomto okrese mají své sídlo. Den co den, 365 dní v roce pro Vás zajišťujeme od montáže nábytku, přes vymalování domu, bytu a kanceláří až po výstavbu nebo demolici nemovitosti. Všechny naše služby poskytují pouze proškolení pracovníci, kteří se vždy snaží, aby jste byli spokojeni s výsledkem a to ať se jedná o jednorázovou službu, tak i u těch pravidelných.

Jaké služby nabízíme

Na celém Jablonecku pro Vás zajišťujeme precizní vymalování bytu, domu, kanceláři i prodejních a výrobních prostor. Zajišťujeme také pro naše klienty pravidelnou údržbu jejich investičních nemovitostí, které pronajímají a nechtějí se zaobírat maličkostmi jako je výměna vypínačů, drobné opravy, ale i sekání trávy na přilehlé zahradě, údržbu zeleně či dřevěného plotu. Mimo jiné zajistíme i kompletní rekonstrukci Vašeho domu, bytu i rekreačního objektu.

Vycházíme vám vstříc

Dnes a denně běžně zajišťujeme pro všechny naše klienty i veškeré zednické, sádrokartonářské, elektrické, instalatérské a ostatní práce a to nejen v okrese Jablonec nad Nisou, ale po celé Evropské unii. Naše služby si můžete objednat z pohodlí domova vyplněním objednávkového formuláře umístěného na našich webových stránkách, nebo můžete zavolat na naši bezplatnou centrální linku franchisové sítě EXTRA SLUŽBY800 66 88 88, kde Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu obslouží jedna z našich vstřícných pracovnic.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Jablonci nad Nisou spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Jablonec nad Nisou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.