Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 3, tento měsíc 50, tento rok 891
Objednat

Hodinový manžel Jablonec nad Nisou

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Jablonec nad Nisou využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Jablonci nad Nisou vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? V Jablonci nad Nisou a jeho širokém okolí nabízí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL své služby všem jeho obyvatelům a společnostem, které v tomto okrese mají své sídlo. Den co den, 365 dní v roce pro Vás zajišťujeme od montáže nábytku, přes vymalování domu, bytu a kanceláří až po výstavbu nebo demolici nemovitosti. Všechny naše služby poskytují pouze proškolení pracovníci, kteří se vždy snaží, aby jste byli spokojeni s výsledkem a to ať se jedná o jednorázovou službu, tak i u těch pravidelných.

Jaké služby nabízíme

Na celém Jablonecku pro Vás zajišťujeme precizní vymalování bytu, domu, kanceláři i prodejních a výrobních prostor. Zajišťujeme také pro naše klienty pravidelnou údržbu jejich investičních nemovitostí, které pronajímají a nechtějí se zaobírat maličkostmi jako je výměna vypínačů, drobné opravy, ale i sekání trávy na přilehlé zahradě, údržbu zeleně či dřevěného plotu. Mimo jiné zajistíme i kompletní rekonstrukci Vašeho domu, bytu i rekreačního objektu.

Vycházíme vám vstříc

Dnes a denně běžně zajišťujeme pro všechny naše klienty i veškeré zednické, sádrokartonářské, elektrické, instalatérské a ostatní práce a to nejen v okrese Jablonec nad Nisou, ale po celé Evropské unii. Naše služby si můžete objednat z pohodlí domova vyplněním objednávkového formuláře umístěného na našich webových stránkách, nebo můžete zavolat na naši bezplatnou centrální linku franchisové sítě EXTRA SLUŽBY – 800 66 88 88, kde Vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu obslouží jedna z našich vstřícných pracovnic.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com