Objednat

Hodinový manžel Trutnov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Trutnov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Trutnově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Pokud v Trutnově nebo jeho okolí sháníte kvalitní služby, naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je tady pro Vás 365 dní v roce za jednotné ceny platné pro celou ČR. Nabízíme kvalitní a profesionální služby se zárukou a to pod záštitou celoevropské sítě EXTRA SLUŽBY. Nabízíme Vám na Trutnovsku veškeré služby z našeho portfolia od banálních úkonů, jako je zapojení pračky, výměna vypínače či natírání plotu až po kompletní rekonstrukce a výstavby nemovitostí všeho druhu.

Jaké služby nabízíme

V celém okrese Vám zajistíme dokonalé vymalování bytu, domu i kanceláří včetně pomoci s výběrem barvy, její nákup a dovoz na místo. Ostatní vybavení potřebné k vymalování mají naši hodinový manželé připravené použít, vy se o nic starat nemusíte. Poskytujeme Vám dále elektrikářské práce, montáž nábytku, pokládku koberců, PVC a jiných podlahových krytin či profesionální obkladačské práce. Mimo jiné zajišťujeme i správu a pravidelnou údržbu Vašich nemovitostí, ať se jedná o byt, dům, kanceláří či obchod.

Vycházíme vám vstříc

Naše vyškolené asistenty obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 vstřícně přijmou každou Vaši poptávku či dotaz a ihned předají potřebné informace přímo hodinovému manželi, který Vás obratem kontaktuje a najde spolu s Vámi společné řešení problému. Všechny objednávky lze provádět z pohodlí domova na výše zmíněné centrální lince, prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře nebo pomocí e-mailu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Trutnově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Trutnově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Trutnov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.