Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 24, tento týden 24, tento měsíc 273, tento rok 273
Objednat

Hodinový manžel Trutnov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Trutnov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Trutnově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Pokud v Trutnově nebo jeho okolí sháníte kvalitní služby, naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je tady pro Vás 365 dní v roce za jednotné ceny platné pro celou ČR. Nabízíme kvalitní a profesionální služby se zárukou a to pod záštitou celoevropské sítě EXTRA SLUŽBY. Nabízíme Vám na Trutnovsku veškeré služby z našeho portfolia od banálních úkonů, jako je zapojení pračky, výměna vypínače či natírání plotu až po kompletní rekonstrukce a výstavby nemovitostí všeho druhu.

Jaké služby nabízíme

V celém okrese Vám zajistíme dokonalé vymalování bytu, domu i kanceláří včetně pomoci s výběrem barvy, její nákup a dovoz na místo. Ostatní vybavení potřebné k vymalování mají naši hodinový manželé připravené použít, vy se o nic starat nemusíte. Poskytujeme Vám dále elektrikářské práce, montáž nábytku, pokládku koberců, PVC a jiných podlahových krytin či profesionální obkladačské práce. Mimo jiné zajišťujeme i správu a pravidelnou údržbu Vašich nemovitostí, ať se jedná o byt, dům, kanceláří či obchod.

Vycházíme vám vstříc

Naše vyškolené asistenty obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 vstřícně přijmou každou Vaši poptávku či dotaz a ihned předají potřebné informace přímo hodinovému manželi, který Vás obratem kontaktuje a najde spolu s Vámi společné řešení problému. Všechny objednávky lze provádět z pohodlí domova na výše zmíněné centrální lince, prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře nebo pomocí e-mailu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerCHARKIN group s.r.o.
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle