Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 21, tento měsíc 47, tento rok 888
Objednat

Hodinový manžel Trutnov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Trutnov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Trutnově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Pokud v Trutnově nebo jeho okolí sháníte kvalitní služby, naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL je tady pro Vás 365 dní v roce za jednotné ceny platné pro celou ČR. Nabízíme kvalitní a profesionální služby se zárukou a to pod záštitou celoevropské sítě EXTRA SLUŽBY. Nabízíme Vám na Trutnovsku veškeré služby z našeho portfolia od banálních úkonů, jako je zapojení pračky, výměna vypínače či natírání plotu až po kompletní rekonstrukce a výstavby nemovitostí všeho druhu.

Jaké služby nabízíme

V celém okrese Vám zajistíme dokonalé vymalování bytu, domu i kanceláří včetně pomoci s výběrem barvy, její nákup a dovoz na místo. Ostatní vybavení potřebné k vymalování mají naši hodinový manželé připravené použít, vy se o nic starat nemusíte. Poskytujeme Vám dále elektrikářské práce, montáž nábytku, pokládku koberců, PVC a jiných podlahových krytin či profesionální obkladačské práce. Mimo jiné zajišťujeme i správu a pravidelnou údržbu Vašich nemovitostí, ať se jedná o byt, dům, kanceláří či obchod.

Vycházíme vám vstříc

Naše vyškolené asistenty obsluhující bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 vstřícně přijmou každou Vaši poptávku či dotaz a ihned předají potřebné informace přímo hodinovému manželi, který Vás obratem kontaktuje a najde spolu s Vámi společné řešení problému. Všechny objednávky lze provádět z pohodlí domova na výše zmíněné centrální lince, prostřednictvím přehledného online objednávkového formuláře nebo pomocí e-mailu.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com