Objednat

Hodinový manžel Nový Jičín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Nový Jičín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Novém Jičíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Novém Jičíně nebo jeho širokém okolí, ale kompletně v celém okrese poskytují naši proškolení pracovníci ty nejkvalitnější řemeslné služby již několik let. Pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL se nemusíte bát nekvalitních služeb a špatného přístupu, ale přesně naopak. Naše síť je pro Vás zárukou kvality, vstřícnosti a profesionality ve všech směrech. Zajistíme pro Vás od malých domácích oprav a montáží po kompletní rekonstrukce přesně podle Vašich představ.

Jaké služby nabízíme

Naše společnost poskytuje veškeré služby hodinových manželů a to především malování, bytů, domů či kanceláří, výměnu umyvadla, montáž nábytku nebo kuchyně, montáž garnyží a světel, ale i profesionální zednické práce, jako je zdění příček, betonování, rekonstrukce bytového jádra včetně jeho demolice a ekologické likvidace či nové strojní omítky s dokonale rovným povrchem. Poskytneme Vám i sádrokartonářské práce při montáži stropních a příčkových konstrukcí.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby můžete objednávat 24/7 z pohodlí Vašeho domova přes webový objednávkový formulář, pomocí zelené linky 800 66 88 88 či na e-mailu. Naše proškolené asistentky Váš požadavek zpracují a okamžitě předají přímo hodinovému manželi na Novojičínsku. Prioritou naší sítě je a vždy byla spokojenost našich zákazníků a děláme pro to vše, co je v našich silách, proto budeme rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Novém Jičíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Novém Jičíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu