Objednat

Hodinový manžel Nový Jičín

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Nový Jičín využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Novém Jičíně vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejen v Novém Jičíně nebo jeho širokém okolí, ale kompletně v celém okrese poskytují naši proškolení pracovníci ty nejkvalitnější řemeslné služby již několik let. Pod záštitou franchisové sítě EXTRA MANŽEL se nemusíte bát nekvalitních služeb a špatného přístupu, ale přesně naopak. Naše síť je pro Vás zárukou kvality, vstřícnosti a profesionality ve všech směrech. Zajistíme pro Vás od malých domácích oprav a montáží po kompletní rekonstrukce přesně podle Vašich představ.

Jaké služby nabízíme

Naše společnost poskytuje veškeré služby hodinových manželů a to především malování, bytů, domů či kanceláří, výměnu umyvadla, montáž nábytku nebo kuchyně, montáž garnyží a světel, ale i profesionální zednické práce, jako je zdění příček, betonování, rekonstrukce bytového jádra včetně jeho demolice a ekologické likvidace či nové strojní omítky s dokonale rovným povrchem. Poskytneme Vám i sádrokartonářské práce při montáži stropních a příčkových konstrukcí.

Vycházíme vám vstříc

Naše služby můžete objednávat 24/7 z pohodlí Vašeho domova přes webový objednávkový formulář, pomocí zelené linky 800 66 88 88 či na e-mailu. Naše proškolené asistentky Váš požadavek zpracují a okamžitě předají přímo hodinovému manželi na Novojičínsku. Prioritou naší sítě je a vždy byla spokojenost našich zákazníků a děláme pro to vše, co je v našich silách, proto budeme rádi, když i Vy se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o kvalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Novém Jičíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Novém Jičíně spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Nový Jičín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.