Objednat

Hodinový manžel Přerov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Přerov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Přerově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte špičkového zedníka, truhláře, elektrikáře či montéra? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám přesně tyto lidi v Přerově zajistí. Poskytujeme všem obyvatelům a obchodním společnostem sídlícím na Přerovsku ten nejkvalitnější servis a dokonalé řemeslné služby. Denně zajišťujeme desítky pravidelných i jednorázových služeb z našeho portfolia. Od zapojení pračky, přidělání obrazu až po kompletní rekonstrukce bytů, domů, kanceláří či rekreačních objektů.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé Vám zajistí kvalitní zednické práce od zdění příček až po kompletní výstavbu rodinného domu, obchodu či výrobních prostor. Zajistí dokonalé výkopové práce, kvalitní betonářské práce, založení stavby, vyzdění či montáž krovu. Následně zajistí kompletní elektrické, vodovodní a odpadní rozvody, dokonale rovné strojní omítky a následnou výmalbu přesně podle Vašich požadavků. Poskytujeme také následnou pravidelnou údržbu interiéru, exteriéru i zahrady.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátku se o Vás starají nejen naši hodinoví manželé, ale také asistentky obsluhující NON-STOP centrální bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88, na které zodpovídají Vaše dotazy a přijímají Vaše objednávky. Lze si ale objednat služby z pohodlí domova skrze přehledný online objednávkový formulář či pomocí e-mailu. Naše služby poskytujeme nejen na Přerovsku, ale kompletně po celé České Republice i ve státech EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Přerově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Přerově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Přerov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.