Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 26, tento měsíc 204, tento rok 204
Objednat

Hodinový manžel Přerov

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Přerov využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Přerově vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte špičkového zedníka, truhláře, elektrikáře či montéra? Naše síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL Vám přesně tyto lidi v Přerově zajistí. Poskytujeme všem obyvatelům a obchodním společnostem sídlícím na Přerovsku ten nejkvalitnější servis a dokonalé řemeslné služby. Denně zajišťujeme desítky pravidelných i jednorázových služeb z našeho portfolia. Od zapojení pračky, přidělání obrazu až po kompletní rekonstrukce bytů, domů, kanceláří či rekreačních objektů.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé Vám zajistí kvalitní zednické práce od zdění příček až po kompletní výstavbu rodinného domu, obchodu či výrobních prostor. Zajistí dokonalé výkopové práce, kvalitní betonářské práce, založení stavby, vyzdění či montáž krovu. Následně zajistí kompletní elektrické, vodovodní a odpadní rozvody, dokonale rovné strojní omítky a následnou výmalbu přesně podle Vašich požadavků. Poskytujeme také následnou pravidelnou údržbu interiéru, exteriéru i zahrady.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátku se o Vás starají nejen naši hodinoví manželé, ale také asistentky obsluhující NON-STOP centrální bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88, na které zodpovídají Vaše dotazy a přijímají Vaše objednávky. Lze si ale objednat služby z pohodlí domova skrze přehledný online objednávkový formulář či pomocí e-mailu. Naše služby poskytujeme nejen na Přerovsku, ale kompletně po celé České Republice i ve státech EU.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

PartnerMiroslav Plachý
Extra Partner franchisové sítě EXTRA MANŽEL
adresa: Strukov 43, 784 01 Strukov