Objednat

Hodinový manžel Uherské Hradiště

hodinový manžel

Potřebujete ve městě Uherské Hradiště využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Uherském Hradišti vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Nejste spokojeni s kvalitou řemeslných prací ve Vašem okrese? Naše franchisová síť pro Vás zajistí kvalitní a profesionální služby z různých oborů. Nabízíme profesionální zednické, montážní, malířské či truhlářské práce se zárukou kvality sítě EXTRA MANŽEL a to nejen v Uherském Hradišti, ale po celém okrese. Nabízíme nebývale vysoký standart služeb za jednotné ceny platné po celé České Republice. Veškeré služby poskytují pouze proškolení odborníci 365 dní v roce.

Jaké služby nabízíme

Naši hodinoví manželé zákazníkům na Uhersko-Hradišťsku zajišťují nejen pravidelnou údržbu jejich nemovitostí, ale každý den poskytují jednorázové služby, jako je malování bytu či domu, instalatérské práce, elektrikářské práce, zapojení elektrospotřebičů či kompletní zednické práce od zdění příček, štukování nebo nové strojní omítky až po kompletní rekonstrukce či celé výstavby rodinných domů. Postaráme se i o exteriér domu při zateplení fasády a následně nové omítky včetně nátěru vhodným materiálem.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce naši proškolení pracovníci přijímají Vaše objednávky služeb na bezplatné centrální lince 800 66 88 88, na e-mailu či přes online objednávkový formulář. Veškeré získané informace ihned předají hodinovým manželům ve Vašem okrese a ti se s Vámi následně spojí a zjistí podrobnosti Vašeho požadavku. Hodinoví manželé naší sítě vždy najdou řešení v co nejkratším možném čase a zajistí precizní realizaci.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Uherském Hradišti zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Uherském Hradišti spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Uherské Hradiště vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.