Objednat

Hodinový manžel Německo

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Německo využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Německu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje služby nejen v rámci České Republiky, ale i v rámci Německa. Poskytujeme kvalitní a profesionální služby za příznivé ceny platné po celé Evropské unii. Neúčtujeme si žádné příplatky za víkendy nebo svátky a naše služby poskytujeme nejen velkým mezinárodním společnostem, ale i pro malé a střední podnikatele, živnostníky a soukromé osoby s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Jaké služby nabízíme

Po celém Německu Vám naše síť zajistí precizní vymalování bytu, domu nebo kanceláří, zajistí profesionální a velmi vstřícné zednické práce či jakékoli instalatérské nebo elektrikářské práce. Mimo jiné Vám zajistíme i drobné služby, jako je přidělání obrazu, výměna dveří, montáž nábytku nebo vyčištění ucpané odpadu. Poskytneme Vám naše služby při výrobě a montáži dřevěného zahradního domku, pergoly nebo přístřešku na auto.

Vycházíme vám vstříc

Všechny služby z portfólia sítě EXTRA MANŽEL můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 nebo přes přehledný webový objednávkový formulář. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto naši proškolení odborníci zařídí a zajistí vše potřebné pro co nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku. Budeme rádi, když se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Německu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Německu spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoSpolková republika Německo je oficiální název nejlidnatějšího státu Evropské unie, ale častěji užívaný název je pouze Německo. Celkem je rozděleno na 16 spolkových zemí a sousedí s 9 státy. Mezi které patří mimo jiné i Česká Republika, Rakousko, Švýcarsko, Francie či Belgie. Nejvyšším bodem je Zugspitze, která je součástí Severních vápencových Alp na hranicích s Rakouskem. Německem protékají řeky Rýn, Dunaj, Labe či Odra a jeho břehy jsou omývány Severním a Baltským mořem. Největším a zároveň hlavním městem je Berlín s 3,64 miliony obyvatel, za ním je Hamburk, který je známý díky svému přístavu, jenž je druhý největší kontejnerový přístav v Evropě a na třetím místě je Mnichov, kde žije téměř 1,5 milionu obyvatel. K největším a nejvýznamnějším firmám patří automobilky Volkswagen, BMW či Daimler AG, elektrárenské společnosti E.ON a RWE či pojišťovna Allianz. Již řadu let zde nabízí své služby i franchisová síť EXTRA MANŽEL a nabízí po celém Německu nebývale vysoký standart řemeslných služeb za příznivé ceny a se zárukou kvality.