Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 2, tento měsíc 49, tento rok 890
Objednat

Hodinový manžel Německo

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Německo využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Německu vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Naše franchisová síť hodinových manželů EXTRA MANŽEL poskytuje služby nejen v rámci České Republiky, ale i v rámci Německa. Poskytujeme kvalitní a profesionální služby za příznivé ceny platné po celé Evropské unii. Neúčtujeme si žádné příplatky za víkendy nebo svátky a naše služby poskytujeme nejen velkým mezinárodním společnostem, ale i pro malé a střední podnikatele, živnostníky a soukromé osoby s individuálním přístupem ke každému klientovi.

Jaké služby nabízíme

Po celém Německu Vám naše síť zajistí precizní vymalování bytu, domu nebo kanceláří, zajistí profesionální a velmi vstřícné zednické práce či jakékoli instalatérské nebo elektrikářské práce. Mimo jiné Vám zajistíme i drobné služby, jako je přidělání obrazu, výměna dveří, montáž nábytku nebo vyčištění ucpané odpadu. Poskytneme Vám naše služby při výrobě a montáži dřevěného zahradního domku, pergoly nebo přístřešku na auto.

Vycházíme vám vstříc

Všechny služby z portfólia sítě EXTRA MANŽEL můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné telefonní lince 800 66 88 88 nebo přes přehledný webový objednávkový formulář. Naší prioritou je spokojený zákazník a proto naši proškolení odborníci zařídí a zajistí vše potřebné pro co nejrychlejší vyřízení Vašeho požadavku. Budeme rádi, když se stanete našimi zákazníky a sami se tak přesvědčíte o profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Německo

Bundesrepublik Deutschland

NěmeckoSpolková republika Německo je oficiální název nejlidnatějšího státu Evropské unie, ale častěji užívaný název je pouze Německo. Celkem je rozděleno na 16 spolkových zemí a sousedí s 9 státy. Mezi které patří mimo jiné i Česká Republika, Rakousko, Švýcarsko, Francie či Belgie. Nejvyšším bodem je Zugspitze, která je součástí Severních vápencových Alp na hranicích s Rakouskem. Německem protékají řeky Rýn, Dunaj, Labe či Odra a jeho břehy jsou omývány Severním a Baltským mořem. Největším a zároveň hlavním městem je Berlín s 3,64 miliony obyvatel, za ním je Hamburk, který je známý díky svému přístavu, jenž je druhý největší kontejnerový přístav v Evropě a na třetím místě je Mnichov, kde žije téměř 1,5 milionu obyvatel. K největším a nejvýznamnějším firmám patří automobilky Volkswagen, BMW či Daimler AG, elektrárenské společnosti E.ON a RWE či pojišťovna Allianz. Již řadu let zde nabízí své služby i franchisová síť EXTRA MANŽEL a nabízí po celém Německu nebývale vysoký standart řemeslných služeb za příznivé ceny a se zárukou kvality.