Objednat

Hodinový manžel Česká republika

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Česká republika využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v České republice vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální franchisová společnost EXTRA MANŽEL vám zajistí montáže nábytku či kuchyňských linek, opravy, rekonstrukce, čištění odpadů a WC, malování nebo například údržbu zeleně nejen nejen v jednotlivých krajích, ale na celém území České republiky.

Česká republika je stát, ve které mají své pobočky naši členové franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zásluhou toho vám můžeme v bezproblémové dojezdové vzdálenosti poskytnout okamžité opravy či údržby vašich nemovitostí, rekonstrukce bytů či bytových jader, čištění odpadů, sekání trávy, montáže i demontáže nábytku, zednické práce, vrtání, řezání či jiné podobné činnosti a služby, které potřebujete poskytnout v České republice.

Česká republika je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální služby hodinových manželů, které vám rádi poskytneme nejen ve vašich domácnostech, ale i v podnicích, firmách či společnostech.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v České republice spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Česká republika

Česká republikaČesko je stát v samém středu Evropy s rozlohou téměř 80 tisíc kilometrů čtverečních a více jak 10 milióny obyvatel. Díky svým četným historickým památkám je velmi vyhledávané filmaři z celého světa. Nejznámější jsou především památky hlavního města Prahy a to Karlům most či Pražský hrad, ale různé památky jsou napříč celou republikou. Mezi nejznámější a zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO patří nejen centrum Prahy, ale i Český Krumlov, historické jádro Kutné Hory, Lednicko-valtický areál či vila Tugendhat v Brně. Nejvyšším vrcholem České Republiky je Sněžka s výškou 1603 metrů nad mořem. Mezi největší tuzemské společnosti patří Škoda Auto patřící do koncernu Volkswagen, energetická společnost ČEZ či holdingový konglomerát AGROFERT zabývající se především zemědělstvím, potravinářstvím, chemickým průmyslem a médii. Franchisová síť EXTRA MANŽEL je celorepublikovou sítí zajišťující řemeslné služby se zárukou kvality a především profesionální přístup ke každému zákazníkovi.