Objednat

Hodinový manžel Česká republika

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Česká republika využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v České republice vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Profesionální franchisová společnost EXTRA MANŽEL vám zajistí montáže nábytku či kuchyňských linek, opravy, rekonstrukce, čištění odpadů a WC, malování nebo například údržbu zeleně nejen nejen v jednotlivých krajích, ale na celém území České republiky.

Česká republika je stát, ve které mají své pobočky naši členové franchisové sítě EXTRA MANŽEL. Zásluhou toho vám můžeme v bezproblémové dojezdové vzdálenosti poskytnout okamžité opravy či údržby vašich nemovitostí, rekonstrukce bytů či bytových jader, čištění odpadů, sekání trávy, montáže i demontáže nábytku, zednické práce, vrtání, řezání či jiné podobné činnosti a služby, které potřebujete poskytnout v České republice.

Česká republika je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální služby hodinových manželů, které vám rádi poskytneme nejen ve vašich domácnostech, ale i v podnicích, firmách či společnostech.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v České republice spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Česká republika vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Česká republika

Česká republikaČesko je stát v samém středu Evropy s rozlohou téměř 80 tisíc kilometrů čtverečních a více jak 10 milióny obyvatel. Díky svým četným historickým památkám je velmi vyhledávané filmaři z celého světa. Nejznámější jsou především památky hlavního města Prahy a to Karlům most či Pražský hrad, ale různé památky jsou napříč celou republikou. Mezi nejznámější a zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO patří nejen centrum Prahy, ale i Český Krumlov, historické jádro Kutné Hory, Lednicko-valtický areál či vila Tugendhat v Brně. Nejvyšším vrcholem České Republiky je Sněžka s výškou 1603 metrů nad mořem. Mezi největší tuzemské společnosti patří Škoda Auto patřící do koncernu Volkswagen, energetická společnost ČEZ či holdingový konglomerát AGROFERT zabývající se především zemědělstvím, potravinářstvím, chemickým průmyslem a médii. Franchisová síť EXTRA MANŽEL je celorepublikovou sítí zajišťující řemeslné služby se zárukou kvality a především profesionální přístup ke každému zákazníkovi.