Objednat

Hodinový manžel Rakousko

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Rakousko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rakousku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte v Rakousku kvalitní a spolehlivé řemeslníky? Naše franchisová síť hodinových manželů Vám poskytne nebývale vysoký standart nabízených řemeslných služeb. Poskytujeme od zednických, výkopových, betonářských, malířských či montážních prací až po instalatérské, sádrokartonářské či elektrikářské a truhlářské práce se zárukou kvality a za příznivé ceny bez dalších poplatků za víkendy a svátky, které jsou platné nejen v Rakousku, ale po celé EU.

Jaké služby nabízíme

Denně zajišťujeme na celém území Rakouska pro naše stálé klienty údržbu jejich nemovitostí a to ať se jedná o jejich vlastní, pronajaté či investiční. Postaráme se o držbu a správu interiéru i exteriéru včetně přilehlé zahrady a komunikace. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, domu nebo kanceláří, připojení pračky nebo montáž nábytku, ale i kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti či dokonce její kompletní výstavbu na klíč.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu můžete z pohodlí svého domova objednat jakoukoli z námi nabízených služeb přes bezplatnou centrální linku 800 66 88 88 nebo skrze přehledný online objednávkový formulář. Naše proškolené asistentky Vaši zakázku ihned zpracují a předají přímo hodinovým manželům z Vašeho okolí. Budeme rádi, když se i Vy stanete našimi zákazníky a sami se přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Rakousku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Rakousku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakouská republika je stát sousedící s Českem, jejímž hlavním městem je Vídeň. Mezi další významná města patří Salzburg, Linec, Innsbruck či Štýrský Hradec. Jedná se o velice hornatou zemi, jejíž rozlohou jsou z 60 procent právě horské plochy. Jedná se o 93. nejlidnatější zemi na světě s téměř 9 miliony obyvatel, kteří mluví převážně německy. Ekonomika Rakouska je založena převážně na službách a proto i zde naše franchisová síť EXTRA MANŽEL nabízí své řemeslné služby NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pouze s proškolenými pracovníky a se zárukou kvalitně odvedené práce. Rakousko sousedí kromě Česka ještě s Německem, Maďarskem, Itálií, Slovinskem Švýcarskem, Slovenskem a Lichtenštejnskem. Nejvyšší horou je Großglockner, Wildspitze či Weisskugel, avšak žádná z těchto hor nedosahuje výšky nad 4 tisíce metrů nad mořem. Největší jezero je mělké stepní Neziderské jezero v Burgenlandu, které ze 77% náleží Rakousku a z 23% Maďarsku. 96% Rakouska odvodňuje řeka Dunaj do Černého moře.