Objednat

Hodinový manžel Rakousko

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Rakousko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře v Rakousku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle? Sháníte v Rakousku kvalitní a spolehlivé řemeslníky? Naše franchisová síť hodinových manželů Vám poskytne nebývale vysoký standart nabízených řemeslných služeb. Poskytujeme od zednických, výkopových, betonářských, malířských či montážních prací až po instalatérské, sádrokartonářské či elektrikářské a truhlářské práce se zárukou kvality a za příznivé ceny bez dalších poplatků za víkendy a svátky, které jsou platné nejen v Rakousku, ale po celé EU.

Jaké služby nabízíme

Denně zajišťujeme na celém území Rakouska pro naše stálé klienty údržbu jejich nemovitostí a to ať se jedná o jejich vlastní, pronajaté či investiční. Postaráme se o držbu a správu interiéru i exteriéru včetně přilehlé zahrady a komunikace. Zajistíme pro Vás vymalování bytu, domu nebo kanceláří, připojení pračky nebo montáž nábytku, ale i kompletní rekonstrukci Vaší nemovitosti či dokonce její kompletní výstavbu na klíč.

Vycházíme vám vstříc

24 hodin denně, 7 dní v týdnu můžete z pohodlí svého domova objednat jakoukoli z námi nabízených služeb přes bezplatnou centrální linku 800 66 88 88 nebo skrze přehledný online objednávkový formulář. Naše proškolené asistentky Vaši zakázku ihned zpracují a předají přímo hodinovým manželům z Vašeho okolí. Budeme rádi, když se i Vy stanete našimi zákazníky a sami se přesvědčíte o kvalitě a profesionalitě našich služeb.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste v Rakousku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte v Rakousku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Rakousko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Rakouská republika

Republik Österreich

RakouskoRakouská republika je stát sousedící s Českem, jejímž hlavním městem je Vídeň. Mezi další významná města patří Salzburg, Linec, Innsbruck či Štýrský Hradec. Jedná se o velice hornatou zemi, jejíž rozlohou jsou z 60 procent právě horské plochy. Jedná se o 93. nejlidnatější zemi na světě s téměř 9 miliony obyvatel, kteří mluví převážně německy. Ekonomika Rakouska je založena převážně na službách a proto i zde naše franchisová síť EXTRA MANŽEL nabízí své řemeslné služby NON-STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pouze s proškolenými pracovníky a se zárukou kvalitně odvedené práce. Rakousko sousedí kromě Česka ještě s Německem, Maďarskem, Itálií, Slovinskem Švýcarskem, Slovenskem a Lichtenštejnskem. Nejvyšší horou je Großglockner, Wildspitze či Weisskugel, avšak žádná z těchto hor nedosahuje výšky nad 4 tisíce metrů nad mořem. Největší jezero je mělké stepní Neziderské jezero v Burgenlandu, které ze 77% náleží Rakousku a z 23% Maďarsku. 96% Rakouska odvodňuje řeka Dunaj do Černého moře.