Objednat

Hodinový manžel Slovensko

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Slovensko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Slovensku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle?

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Slovensku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Slovensku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Slovenská republika

SlovenskoSlovenská republika je stejně jako Česko vnitrozemský stát, která sousedí kromě České republiky také s Maďarskem, Ukrajinou, Rakouskem a Polskem. Hlavním městem je Bratislava a úředním jazykem je Slovenština. Jedná se o parlamentní republiku, jejíž výkonnou moc představuje vláda, v jejímž čele stojí premiér a hlavou státu je prezident. Nejsilnější zastoupení co do HDP i podílu pracovní síly má sektor služeb, proto i zde již řadu let působí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL a nabízí všem klientům nejen z řad velkých mezinárodních společností, ale také z řad malých a středních podnikatelů, živnostníků a soukromých osob, ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality a profesionálním přístupem. Stejně jako v Čechách je velmi významné odvětví automobilový průmysl, v němž dominuje především bratislavský Volkswagen Slovakia, trnavská PSA Peugeot Citroën a žilinská KIA Motors Slovakia. Mezi nejvýznamnější architektonické památky patří Bratislavský hrad, Spišský hrad či zřícenina Devín.