Extra Manžel
Hodinový manžel na 100 let
Počet zákazníků, kteří objednali služby našich hodinových manželů v ČR a SR: dnes 0, tento týden 2, tento měsíc 49, tento rok 890
Objednat

Hodinový manžel Slovensko

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Slovensko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Slovensku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle?

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Slovenská republika

SlovenskoSlovenská republika je stejně jako Česko vnitrozemský stát, která sousedí kromě České republiky také s Maďarskem, Ukrajinou, Rakouskem a Polskem. Hlavním městem je Bratislava a úředním jazykem je Slovenština. Jedná se o parlamentní republiku, jejíž výkonnou moc představuje vláda, v jejímž čele stojí premiér a hlavou státu je prezident. Nejsilnější zastoupení co do HDP i podílu pracovní síly má sektor služeb, proto i zde již řadu let působí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL a nabízí všem klientům nejen z řad velkých mezinárodních společností, ale také z řad malých a středních podnikatelů, živnostníků a soukromých osob, ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality a profesionálním přístupem. Stejně jako v Čechách je velmi významné odvětví automobilový průmysl, v němž dominuje především bratislavský Volkswagen Slovakia, trnavská PSA Peugeot Citroën a žilinská KIA Motors Slovakia. Mezi nejvýznamnější architektonické památky patří Bratislavský hrad, Spišský hrad či zřícenina Devín.