Objednat

Hodinový manžel Slovensko

hodinový manžel

Potřebujete kdekoli ve státě Slovensko využít naši službu hodinový manžel ze široké nabídky řemesel a služeb? Chcete vymalovat, vyčistit ucpaný odpad, vyměnit dveře na Slovensku vždy velmi odborně, kvalitně a rychle?

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě služeb hodinového manžela zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Kromě řemeslných služeb vám můžeme nabídnout kompletní montáže a údržbu nebo stavební práce. Objednejte si naše Hodinové manžely!

Měli byste na Slovensku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Přejete si uklidit a hledáte na Slovensku spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás Úklidy a Mytí oken!


Službu hodinový manžel Slovensko vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete využít služeb hodinového manžela?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti služeb hodinových manželů mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od řemesel a montáže až po stavební práce.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující řemeslné činnosti, montáže a údržby v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA MANŽEL pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Slovenská republika

SlovenskoSlovenská republika je stejně jako Česko vnitrozemský stát, která sousedí kromě České republiky také s Maďarskem, Ukrajinou, Rakouskem a Polskem. Hlavním městem je Bratislava a úředním jazykem je Slovenština. Jedná se o parlamentní republiku, jejíž výkonnou moc představuje vláda, v jejímž čele stojí premiér a hlavou státu je prezident. Nejsilnější zastoupení co do HDP i podílu pracovní síly má sektor služeb, proto i zde již řadu let působí naše franchisová síť EXTRA MANŽEL a nabízí všem klientům nejen z řad velkých mezinárodních společností, ale také z řad malých a středních podnikatelů, živnostníků a soukromých osob, ty nejkvalitnější řemeslné služby se zárukou kvality a profesionálním přístupem. Stejně jako v Čechách je velmi významné odvětví automobilový průmysl, v němž dominuje především bratislavský Volkswagen Slovakia, trnavská PSA Peugeot Citroën a žilinská KIA Motors Slovakia. Mezi nejvýznamnější architektonické památky patří Bratislavský hrad, Spišský hrad či zřícenina Devín.